Kontakt

Kontakt

Windex Holding Sp. z o.o.,
ul. Roosevelta 120b, 41-800 Zabrze,
NIP: 6292110861

Kapitał Zakładowy 495.000,00PLN
 

Formularz kontaktowy


 
SEKRETARIAT
Julia Fujarowicz
+48 32 630 10 10
 +48 32 630 32 32
sekretariat@whs.com.pl
biuro@whs.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ 
Irena Janson
+48 32 630 10 10 w.103
i.janson@whs.com.pl

Katarzyna Nowak
+48 32 630 10 10 w.106
rozliczenia@whs.com.pl

ZAOPATRZENIE I LOGISTYKA
Piotr Zdebel
+48 786 864 732
zaopatrzenie@whs.com.pl

KADRY
Ewa Skomro
+48 32 630 10 10 w.260
kadry@whs.com.pl

SERWIS - KONSERWACJE
+48 32 630 10 10 
serwis@whs.com.pl
 
DZIAŁ KONSTRUKCYJNY
 konstruktor@whs.com.pl

Dyrektor
ds Modernizacji i Napraw

Kazimierz Mikulski
+48 32 630 10 10
k.mikulski@whs.com.pl
Sterowania Radiowe
Dariusz Bojda

+48 32 630 33 33
d.bojda@whs.com.pl
 
Dział Handlowy Nobactel
+48 32 630 10 10 
516 037 471
biuro@nobactel.pl

Dział Crane Marketing
Mateusz Tomczak

+48 32 630 10 10 w.403
m.tomczak@whs.com.pl

ODDZIAŁ ŁÓDŹ
Michał Biskupski
+48 630 35 39
510 13 90 13
m.biskupski@whs.com.pl
lodz@whs.com.pl
 
ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA
Ewelina Szymańska
+48 630 35 37
500 039 001
czestochowa@whs.com.pl

Kierownik Oddziału - Zabrze
Zdzisław Suchocki 

Kierownik Oddziału - Tychy
Leszek Wołczyk 
  
Kierownik Oddziału - Kielce 
Andrzej Nowak
 
 

Marcin Magiela 
+48 32 630 10 10 w.100
513 153 200
m.magiela@whs.com.pl

Przemysław Ryszka
+48 32 630 10 10 w.101
513 153 201
p.ryszka@whs.com.pl

Paulina Kulawik
+48 32 630 10 10  w.271
512 025 904
zakupy1@whs.com.pl

Karolina Gawliczek
+48 32 630 10 10 w.230
zakupy2@whs.com.pl

Krzysztof Góral
+48 32 630 10 10 w.235
516 185 140
k.goral@whs.com.pl
 
Patrycja Sekulska
+48 32 630 10 10 w.203
881 928 740
p.sekulska@whs.com.pl

Joanna Chwaszcza 
+48 32 630 10 10 wew 273
571 449 733
zakupy@whs.com.pl
 
Sabina Lipnicka
+48 32 630 10 10 w. 274 
885 225 566
zakupy4@whs.com.pl
  
Anna Tomal
+48 32 630 10 10 w. 277
887 712 002
handlowy3@whs.com.pl
  
Justyna Matula
+48 32 630 10 10  w. 214
 881 071 687
handlowy7@whs.com.pl 
 
Wojciech Szmyra 
+48 32 630 10 10  w. 210
 665 559  966
w.szmyra@whs.com.pl
Elżbieta Kucera
+48 32 630 10 10 w.205
690 497 737
e.kucera@whs.com.pl

Dariusz Bienek
+48 32 630 10 10 w.217 
516 037 470
d.bienek@whs.com.pl
 
Mateusz Janson
+48 32 630 10 10 w.234
665 553 322
m.janson@whs.com.pl
 
Tomasz Siedlecki
+48 32 630 10 10 w.216
516 037 472
t.siedlecki@whs.com.pl
  
Aleksandra Suchecka
+48 32 630 10 10 w.203
885 808 050
handlowy6@whs.com.pl
 
Aleksandra Magusiak
+48 32 630 10 10 w.263
 502 257 429
handlowy@whs.com.pl

Maciej Korecki  
+48 32 630 10 10 w.261
505 105 700
m.korecki@whs.com.pl 
 
Katarzyna Przepiórka
+48 32 630 10 10 w.272
664 005 191
handlowy1@whs.com.pl
             
Damian Redmann 
+48 32 630 10 10  w. 280
502 257 458
d.redmann@whs.com.pl   
    
Alina Urbanowicz
+48 32 630 10 10  w. 234
 538 384 976
a.urbanowicz@whs.com.pl



 

 

 


 

Nasza oferta

Wieloletnie doświadcze pozwala nam na produkcję wysokiej jakości