Logo
Technika dźwigowa Solidny Partner Handlowy
Kontakt

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem. Pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji odnośnie naszego asortymentu i doradzą w wyborze najlepszego dla Państwa rozwiązania. Drukuj

 

SEKRETARIAT
Julia Fujarowicz
Telefon: +48 32 630 10 10
Fax: +48 32 630 32 32
E-mail:
sekretariat@whs.com.pl
Marcin Magiela 
Telefon: +48 32 630 10 10 w.100
Mobile: 513 153 200
E-mail: m.magiela@whs.com.pl
Przemysław Ryszka
Telefon: +48 32 630 10 10 w.101
Mobile: 513 153 201

KSIĘGOWOŚĆ 
Irena Janson
Telefon: +48 32 630 10 10 w.103
E-mail: 
i.janson@whs.com.pl

Anna Prościewicz
Telefon: +48 32 630 10 10 w.102
E-mail: 
rozliczenia@whs.com.pl
 
Katarzyna Cebula
Telefon: +48 32 630 10 10 w.106
E-mail: rozliczenia@whs.com.pl
Paulina Jakubek
Telefon: +48 32 630 10 10  w.271
Mobile: 512 025 904
E-mail: 
zakupy1@whs.com.pl
 
 
Karolina Gawliczek
Telefon: +48 32 630 10 10 w.230
E-mail: 
zakupy2@whs.com.pl
 
 
Przemysław Czekała
Telefon: +48 32 630 10 10 w.263
Mobile: 516 185 140
E-mail: p.czekala@whs.com.pl
Dariusz Bienek
Telefon: +48 32 630 10 10 w.217 
Mobile: 516 037 470
E-mail:
d.bienek@whs.com.pl
 
 
Elżbieta Kucera
Telefon: +48 32 630 10 10 w.234
E-mail:
nobactel@nobactel.pl
 
 
Tomasz Siedlecki
Telefon: +48 32 630 10 10 w.216
Mobile: 516 037 472
E-mail: t.siedlecki@whs.com.pl
Zaopatrzenie i logistyka
Piotr Zdebel
Telefon : +48 786 864 732
 
 
 

KADRY
Justyna Matyszczuk
Telefon : +48 32 630 10 10 w.260
Roksana Ogonowska
Telefon: +48 32 630 10 10 w.220
Mobile: 502 257 429
E-mail: r.ogonowska@whs.com.pl
 
Maria Małachowska
Telefon:+48 32 630 10 10 w.203
Mobile: 506 111 215 
E-mail:
m.malachowska@whs.com.pl
 
 
SERWIS - KONSERWACJE
Telefon : +48 32 630 10 10 
E-mail: serwis@whs.com.pl
 
DZIAŁ KONSTRUKCYJNY
 
 
  
Oddziały Spółki :
 
Oddział - Czestochowa
Telefon : +48 32 630 35 37
 
Oddział - Łódź
Telefon : +48 32 630 35 39
 

Kierownik Oddziału - Gliwice
Zdzisław Suchocki 

Kierownik Oddziału - Zabrze
Dariusz Archacki 

Kierownik Oddziału - Tychy
Leszek Wołczyk 
  
Kierownik Oddziału - Kielce 
Andrzej Nowak
 


 
 
 
 
 
 
 
Martyna Skop   
Telefon: +48 32 630 10 10 w.272
Mobile: 664 005 191
E-mail: handlowy1@whs.com.pl
 
 
Maciej Korecki  
Telefon: +48 32 630 10 10 
Mobile: 505 105 700
E-mail: m.korecki@whs.com.pl
 
 
Jacek Nowak 
Telefon: +48 32 630 10 10  w.280
Mobile: 533 318 851
E-mail: j.nowak@whs.com.pl
            
 
Damian Redmann 
Telefon: +48 32 630 10 10  w. 280
Mobile: 502 257 458
E-mail: d.redmann@whs.com.pl
          

Katarzyna Kapica
Telefon: +48 32 630 10 10 w. 262
Mobile: 786 864 731 
E-mail: handlowy@whs.com.pl

 

Dział Handlowy Nobactel:
Telefon: +48 32 630 10 10 
Mobile: 516 037 471
E-mail:
biuro@nobactel.pl
 
 
Piotr Jaszczak 
Dyrektor oddz. Łódź
Telefon: +48 630 35 39
Mobile: 510 13 90 13
E-mail: p.jaszczak@whs.com.pl
 
 
Wystawianie Faktur VAT
Windex Holding Sp. z o.o.,
ul. Roosevelta 120b
41-800 Zabrze,
NIP: 6292110861
 
Sebastian Siedlecki
Telefon: +48 32 630 10 10 w.205
Mobile: 516 037 471
E-mail:
s.siedlecki@whs.com.pl
   

Joanna Chwaszcza 
Telefon: +48 32 630 10 10 wew 273
Mobile: 571 449 733
E-mail: zakupy@whs.com.pl
 
 
Sterowania Radiowe
Łukasz Mazurek
Telefon: +48 32 630 33 33
E-mail: l.mazurek@whs.com.pl
 
Dyrektor
ds Modernizacji i Napraw
Kazimierz Mikulski
Telefon: +48 32 630 10 10
E-mail: k.mikulski@whs.com.pl

Dyrektor 
Działu Crane Marketing
Marcin Szwan
Telefon: +48 32 630 10 10 w.233
 
Ewelina Szymańska
oddział Częstochowa
Telefon: +48 630 35 37
Mobile: 500 039 001
E-mail: czestochowa@whs.com.pl
 
 
 
 
 
Adres spółki  
Windex Holding Sp. z o.o.,
ul. Roosevelta 120B,
41-800 Zabrze,

Kapitał Zakładowy 495.000,00PLN

 

Mapa dojazdu


Formularz kontaktowy

* - pola wymagane